Iskolánk tanárai és munkatársai


Bíró Katalin – angol nyelv 6. és 8. osztályban; spanyol nyelv 1., 5., 7. és 8. osztályban


Cserháti Katalin – euritmia az 1–8. osztályban


Deák Ferenc – osztálytanító a 8. osztályban; dráma a művészeti sávban (5–8. osztály); személyügyért felelős igazgatási konferencia tag; konferenciavezető


Engel Rita – fejlesztő pedagógus


Gát Balázs – művészetterápia, művészettanár: agyagozás az 3–8. osztály; agyagozás a művészeti sávban (5–8. osztály)


Gossányi Júlia – angol nyelv az 5. és 7. osztályban


Glück Mária – szlovák nyelv a 2–3. osztályban; kézimunka a 1. és 4. osztályban


Kattner Krisztina – művészetterápia; művészeti projektek


Kóczán-Tóth Krisztina – angol nyelv 1–4. osztály; zongorakísérő; Kékvölgy Zenei Műhely vezetője


Kormos Judit – osztálytanító a 4. osztályban; 4–5. osztályban ének-zene; a 2. osztály mentora; gazdasági területért felelősként és megbízott igazgatóként az igazgatási konferencia tagja


Kovács Ágota – kézimunka a 2­–3. osztályban; napközi


Mészáros Melinda – osztálytanító az 1. osztályban


Ocskay Eszter – osztálytanító a 6. osztályban; szabadvallás 1–7. osztály; az 1. osztály mentora


Pornói István – osztálytanító a 7. osztályban; kertművelés 6–8. osztály; számolás 6. osztályban


Schmidt-Szente Anikó – spanyol nyelv 4. és 6. osztályban


Skoda Bernadett – mozgás, testnevelés a 3. és a 7–8. osztályban


Szabó Kata – osztálytanító a 3. osztályban


Szabó Lajos – fafaragás a 6–8. osztály


Szalai Szilvia – kézimunka 4–8. osztályban, fafaragás az 6. osztályban


Szecsődi Valéria – a 4–8. osztályban festéstanár; a 3. osztály segítője; az igazgatási konferencia tanügyi dokumentumokért és a tanárminősítések követésének felelős tagja


Szilvási Károly – néptánc 4–5. osztályban és a művészeti sávban (5–8. osztály)


Tallós Péter – osztálytanító az 5. osztályban; mozgás, testnevelés 4–6. osztály; kreatív írás a művészeti sávban (5–8. osztály); kommunikációért felelős igazgatási konferencia tag


Tímár Eszter – zongorakísérő


Urbányi Ágnes – extra lesson tanár


Várkonyi Éva – művészetterápia


Volosinovszki Emese – osztálytanító a 2. osztályban; igazgatási konferencia tag

 

Iskolánk működését segítő kollégáink ebben az évben:

 

Tomkó Gyöngyi – irodavezető, gazdaságvezető

Rinkács Katalin – gazdasági ügyintéző, iskolatitkár

Krkos Anna – takarító

Szalai Adriana – házasszony

Szalai Olivér – fűtő, karbantartó

Szlovák Józsefné – konyhai dolgozó, takarító