Tanáraink és kollégáink

Tanári Kollégiumunk tagjai

Agócs Vera – spanyoltanár az 1-5. osztályban

Angelika Vanekova – osztálytanító a 6. osztályban

Bárczi Attila – kertművelés-tanár a 6-7. osztályban

Bíróné Mészáros Melinda – osztálytanító az 7. osztályban, néptánc kísérő a 4-5. osztályban, 

Blaskóné Tímár Eszter – zongorakísérő az euritmiaórákon

Cserháti Katalin – euritmiatanár az 1.,3., 4., 5., 8. osztályban, euritmia-terapeuta

Engel Rita – fejlesztő pedagógus

Erdélyi Attila zenetanár lesz a 2-8. osztályig

Faragó-Tóth Zsuzsa – osztálytanító a 3. osztályban, angoltanár a 2. és 3. osztályban

Gát Balázs – agyagozás különböző osztályfokokon

Glück Mária – kézimunka-tanár az 1-4. osztályban, vallástanár az 1-5. osztályban, osztálytanító az 5. osztályban

Gossányi Juli – angoltanár az 5., 7. és 8. osztályban, gyermek- és ifjúságvédelmi felelős, igazgatási konferencia tag

Herman Katka – Extra Lesson terapeuta

Horváth Julianna – pedagógiai asszisztens, napközis tanár, rendszergazda

José Puig – spanyoltanár az 5-8. osztályban

Kálmán Zsófi euritmia tanár lesz a 2., 6.,7., osztályokban

Kóczán-Tóth Krisztina – angoltanár tanár az 1., 4. és 6. osztályban; a Kékvölgy Zenei Műhely vezetője, iskolatitkár

Kormos Judit – iskolaképviselő, matematikatanár a 8. osztályban, zenetanár a 7. osztályban, mentor tanár, igazgatási konferencia tag

Pálosi-Magyar Myrtill osztálytanító az 1. osztályban

Pornói István – osztálytanító a 4. osztályban, matematika tanár az 5. osztályban, médiaismeret tanár a 7. osztályban, igazgatási konferencia és elnökségi tag

Ravasz Róbert – fafaragás tanár az 5-8. osztályban

Sápi Ildikó – kézimunka tanár az 5-8. osztályban

Skoda Bernadett – mozgás, testnevelés tanár a 4-8. osztályban, napközis tanár

Szecsődi Valéria – osztálytanító az 5. osztályban, festéstanár a 7. osztályban, konferenciavezető

Tallós Péter – osztálytanító az 2. osztályban, mozgástanár a 3. osztályban, igazgatási konferencia tag, konferenciavezető

Terdi Panka – kertművelés-tanár a 8. osztályban, kertterapeuta

Tompa Rozi – spanyoltanár a 6-8. osztályban

Volosinovszki Emese – osztálytanító, zenetanár és vallástanár a 8. osztályban, elnökségi tag

Iskolánk működését segítő kollégáink, akik nélkül el sem képzelhető az iskolai élet

 

Szabados Ákos – irodavezető, gazdasági vezető, házgazda

Vidovszky Emma szülőkkel való kapcsolattartás

Krkos Anna – takarító, fűtő

Elsik Béláné - Manyi – kísérő, konyhai dolgozó

Szlovák Józsefné - Jutka – konyhai dolgozó, takarító

 Huszka Zsolt – karbantartó

 

Az iskola jogi szférájában gondoskodó egyesületünk elnöksége

 

Sándor Jenő elnök 1. és 3. osztályos szülő

Sinka Attila 4. osztályos szülő

Volosinovszki Emese osztálytanító

Pornói István osztálytanító

Pálosi Éva 2. osztályos szülő